во ,

Полека, полека… Ќе има за сите

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога доаѓа камионетот со сладолед

Мојот омилен поздрав