во , ,

Популарен Tиктокер објави видео како се протнал без билет на финалето на „Вембли“

Англискиот TикTокер познат како „j2hundred“ објави видео на кое од прва рака покажа како бил еден од фановите кои го следеле финалето на Европското првенство без билет. Голем број англиски фанови го пробија обезбедувањето и влегоа на „Вембли“ без билет, по што без никаков проблем го проследиле дуелот меѓу Англија и Италија, а ова видео го покажува патот на „j2hundred“ и неговиот пријател до трибините.

Супер Попуст -25%!

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 Најсмешни Фотошоп промашувања кои инстаграмџиите без срам ги објавиле

14 Едноставни, но генијални изуми кои ќе ги посакате дома