во ,

Тој тивко ја отвори вратата од спалната соба, на прсти отиде до креветот…

Како да се вратиш пијан, а жена ти да не примети?

Тој тивко ја отвори вратата од спалната соба, на прсти отиде до краветот и внимателно легна.

Реклама

Таа:

– Киро, пак си пијан!

– Како позна?

– Станот ти е на погорниот спрат!


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледајте што е проблемот! Радиото не работи! Сите копчиња ги пробав…

Русинот рекол: ние во 9 часот правиме подморница таа во 11 плови…