во , , ,

14 Урнебесни илустрации кои прикажуваат како би изгледале суперхероите како амбасадори на познатите брендови

Дали некога сте помислиле што би се случило ако вашите омилени херои се снимаат во рекламни кампањи на познатите брендови и кој во која реклама би учествувал?

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како ја гледа љубовта еден просечен Македонец?

50 Креативни и смешни акти на уличен вандализам