во , ,

50 Креативни и смешни акти на уличен вандализам

Уметноста може да ја откриете на места каде што најмалку ја очекувате.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Урнебесни илустрации кои прикажуваат како би изгледале суперхероите како амбасадори на познатите брендови

50 Илустрации кои покажуваат се што е погрешно со денешното модерно општество