во , ,

16 Илустрации ги прикажуваат најубавите работи кои се случија низ светот во 2019-та година

Еден уметник решил да ги издвои најубавите работи кои се случија годинава и да ги илустрира, за полесно да ви паднат во око.

Ја враќаат вербата во човештвото, подобро утре и подобар живот.

Се надеваме дека 2019-та ќе ви заврши барем малку попозитивно благодарение на овие илустрации:

Што мислиш?

32 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Топ 10 најдобри филмови во 2019 според IMDb

17 Симпатични илустрации кои ќе ви ја вратат волјата за живот и ќе направат среќни