во , ,

18 Фотографии исполнети со многу чувства

Направете пауза од несреќата и мракот на денешниот свет и уживајте во овие слики кои ќе ве потсетат дека животот не е секогаш толку лош.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нешто за желудник да ми даете, надуен ми е стомакот…

Имам бурен ноќен живот…