во , ,

20 Животни мудрости од еден Беровски компир

Преку илустрациите од Инстаграм профилот „True Potato“ се прикажани многу животни мудрости.

Некои од нив можеби веќе сте ги почувствувале на своја кожа, други можеби допрва ќе ги научите, но ќе дојде тој миг.

Животни мудрости:

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Добро мори, зошто си толку глупава?

24 чекори како жена вади пари од банкомат