во , ,

Добро мори, зошто си толку глупава?

Грев ми падна кога ѝ ја видов фацката на крај…

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 урнебесни имитации на познатите личности на еден 44-годишен Индиец го освоија Интернетот

20 Животни мудрости од еден Беровски компир