во , ,

22 фотографии кои се доказ за Фотошоп генијалноста на корисниците на Редит

Фотошоп како алатка нѝ дава неограничена моќ, од отстранување на брчки до креирање нешто сосема ново од “нула”. Но, овие корисници на Редит одлучиле да ги искомбинираат своите вештини со својата одлична смисла за хумор – погледнете.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Седум од најубавите плажи во Охрид

Она кога ќе те фати жената со швалерката на лице место…