во , , ,

24 илустрации за „Маките“ на девојките кои се стремат кон фит изглед

Вежбањето воопшто не е лесно, особено на почетокот кога боли секој мускул на телото. Но, за здрав изглед не е доволна само физичка активност, туку и правилна исхрана.

Кејси Хо е фитнес инструкторка која на забавен начин ги прикажува „маките“ на девојките кои постојано се обидуваат да бидат во форма и да одржуваат фит изглед.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Запознајте ја “Кинг Конг Барби”, 21-годишната бодибилдерка со лице на кукла

Аладин и волшебното чадорче…