во ,

Запознајте ја “Кинг Конг Барби”, 21-годишната бодибилдерка со лице на кукла

Со нејзиниот невин изглед и симпатична фризура, Ченг Лу може да се појави како лик во некој стрип.

21-годишната студентка од Кина, шокираше милиони веб-корисници со својата супер мускулеста фигура.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Неверојатни факти за Јапонија кои сигурно не ги знаете

24 илустрации за „Маките“ на девојките кои се стремат кон фит изглед