во , ,

25 “Извезени” тетоважи се новиот тренд во светот

Интересно е да се види што се случува кога ќе се спојат две уметности во една – и двете се поврзани со игли, но едната ја украсува облеката, а другата кожата…

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Неверојатни оптички илузии кои ќе си поиграат со вашиот ум

7 необични факти за жените за кои ни тие самите не се свесни