во ,

“А сега ќе ви покажам како работат безбедносните сензори…”

Дали е тоа кинескиот Илон Маск?

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Средновечен маж и се пушта на плавуша во дискотека…

Ее, да не че иаме гости вечер…