во ,

Абе ти од Прилеп си?

prilep

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас имам 18 години,а ти?

Со што се занимавате?