во ,

Ако не беше политичар, што ќе беше?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 знаци дека си Mакедонец

Умрел некој царинарник и стигнал кај свети Петар…