во , ,

10 знаци дека си Mакедонец

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Црногорец фрла ѓубре

Ако не беше политичар, што ќе беше?