во

Црногорец фрла ѓубре

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Балкан Шлеп

10 знаци дека си Mакедонец