во ,

Ако не сакаш да го изодиш целиот пат, зошто воопшто си тргнал?

Реклама

c88


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Луѓето кои страдаат од керофобија…

Кога ќе видиш дека во фрижидерот нема храна