во ,

Кога ќе видиш дека во фрижидерот нема храна

hrana


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако не сакаш да го изодиш целиот пат, зошто воопшто си тргнал?

Кога рано наутро ќе ти заѕвони мобилниот