во

Ало, изгубено-најдено?

alo

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако дома ти дојде љубовницата…

Што ти крчат толку цревата?