во

Ако дома ти дојде љубовницата…

doma

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Директоре, ја сум нов, прв ден, шо да работам?

Ало, изгубено-најдено?