во ,

Откако газдата им вградил греење под куќичката…

borba

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш ли дека мајмуните не доживуваат оргазам?

Студентски разговор