во

Си беа еднаш Црногорец, Хрват, Србин и Македонец…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фановите на Шведска

Очекувања VS. Реалност