во

Очекувања VS. Реалност

Секогаш иста приказна. Едно е кога го гледате на реклами или интернет, а добивате нешто сосема друго и разочарувањето не може да биде поголемо.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си беа еднаш Црногорец, Хрват, Србин и Македонец…

30 илустрации кои ќе бе насмееат до солзи: Како изгледа животот на една мајка со мали деца