во , ,

Кога ќе решиш да ја испереш колата

kolata

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога мајка ти ќе каже: “Готови се палачинките отиди по крем”

Не лаже љубовта, луѓето лажат. Не си оди љубовта…