во ,

Прва желба ми е да не ме вара жена ми

zelba

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Девојко слободна си викендов?

Еве на кој начин му го избрале името…