во ,

Да се родев во Дубаи…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Срце, ај запали една цигара…

Најновиот моден крик