во

Срце, ај запали една цигара…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Решена мистерија

Да се родев во Дубаи…