во ,

Ало, дали е тоа техничка помош?

– Ало, дали е тоа техничка помош?

– Да да, кажете, во што е проблемот?

– Не ми работи рутерот.

– Кои сијалици светат?

– Во ходникот и во бањата.

– Во ред, не фаќајте ништо, веднаш праќаме екипа.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонец фатил златна рипка…

Го телепортираше во градинка…