во , ,

Го телепортираше во градинка…

Му угаси светло 😄😄

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ало, дали е тоа техничка помош?

23 Илустрации покажуваат како би изгледале познатите ликови од филмовите во супермаркет