во ,

Денешните деца во школо

deneska

Што мислиш?

24 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

На часот по математика

Кога ќе се сетиш какви се глупости си зборувал пред симпатијата