во ,

Џуџест пинч

pinch

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

И стаив лајк брат…

Брат, дај 100 евра на заем…