во , ,

Драги, некогаш си поправал ли фрижидери?

– Драги, некогаш си поправал ли фрижидери?

– Никогаш.

– Веднаш почнувај, затоа што ја слушнав колата, мажот ми се врати од службен пат.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 хотелски барања кои докажуваат дека Џеј Ло е разгалена дива

20 двојници на славните личности кои сите би ги помешале со вистинските ѕвезди