во ,

8 хотелски барања кои докажуваат дека Џеј Ло е разгалена дива

Хотелските соби на Џеј Ло мора да се изладени на точно одредена температура и да има 2 осцилирачки вентилатори.

Насмеаната и шармантна „Џени од соседството“ и не е така фина и скромна во секојдневието.

Таа се однесува како разгалена дива и во хотелите каде престојува има тон барања.

Дел од хотелските барања на Џеј Ло:

Ако нема убав сончоглед за неа во хотелот, таа ќе направи скандал.

Персоналот мора да е облечен во бело од глава до петици.

Смета дека консумирањето течности е клучно за здравјето и има листа на пијалаци кои треба да ја чекаат во хотелските соби со упатство колку да бидат изладени.

Собите на Џеј Ло мора да се изладени на точно одредена температура и да има 2 осцилирачки вентилатори.

Секогаш сака појадок во кревет, а како расте нејзината слава, така поекстремни стануваат и нејзините барања.

Задолжително сака да врти нејзината музика во апартманите.

Бара огледалата да бидат поставени под одреден агол, особено внимава на гардеробите при светските турнеи.

Мора да ја чека чинија со овошје и тоа има видови овошје кои се задолжителни како лубеница, ананас и манго, а во посебна чинија да има зеленчук со моркови, броколи итн.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Господине, многу личите на жена ми, само да не беа мустаќите…

Драги, некогаш си поправал ли фрижидери?