во ,

Господине, многу личите на жена ми, само да не беа мустаќите…

Ама јас немам мустаќи?!

– Господине, многу личите на жена ми, само да не беа мустаќите.

– Ама јас немам мустаќи?!

– Вие немате, но жена ми има.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Илустрации ги прикажуваат слатките маки на трудниците

8 хотелски барања кои докажуваат дека Џеј Ло е разгалена дива