во , ,

17 Илустрации ги прикажуваат слатките маки на трудниците

Утрински мачнини, силна желба за невообичаени комбинации на храна, потешкотии во пронаоѓањето на соодветна облека и обувки… Bored Panda создаде илустрации за слатките маки на жените во бременоста во кои ќе се препознаат голем број мајки и трудници.

Погледнете ги забавните цртежи:

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

9 Тотално бескорисни изуми за проблеми што не постојат

Господине, многу личите на жена ми, само да не беа мустаќите…