во ,

Им се стиснало англиска поддршка

stisnalo

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доста беше Македонија за денес

Себичен автомобил