во ,

Има 4 степени на лудило…

ludilo

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонски лек кога нешто ќе зафркнеш?

Македонците пијат најмногу…