во ,

Инженер, хемичар и економист се заглавени на пуст остров

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

А да те научам да се бричиш?

Слика од 15 години матура 😀