во

Преку летото едниот беше на море…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако не знае што е ова, мала е за тебе

Тоа што не те убива, те прави посилен!