во

Тоа што не те убива, те прави посилен!

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Преку летото едниот беше на море…

Најпаметното дете на нашата генерација