во ,

Каде вечер?

vecer

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како настанала песната: НЕ СЕ БЕЛИ МАРЕ МОРИ НЕ СЕ ЦРВИ?

Се сеќаваш лани кога зеде 5 дена одмор и отиде по риба