во ,

Како настанала песната: НЕ СЕ БЕЛИ МАРЕ МОРИ НЕ СЕ ЦРВИ?

crvi

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што кола имаш?

Каде вечер?