во ,

Кај ќе одиш на одмор годинава?

– Кај ќе одиш на одмор годинава?

– Кај шо нема појдено ни Доналд Трамп.

– Ауууу, каде толку бе?

– Градиште.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 Значајни личности кои станале „славни“ по нивната смрт

11 знаци кои покажуваат дека стареете