во , ,

Како беше снимена најавната шпица на “Том и Џери“

metro

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Карма из а бич

Во меѓувреме во Toy Story 3