во , ,

Геније!

Канје Вест конечно почнал да прави добра музика…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Секојдневни ситуации во кои ќе се пронајдат родителите

Што вежба беше ова, а?