во , ,

Кога двајцата се лажете на нет дека сте убави…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Немо умре!

Шета Влав низ пазарот во Рим…