во

Кога колата ти е на мајстор…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со што кола ќе бидеш?

Роди ме мајко човек…