во ,

Со што кола ќе бидеш?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да се изначиташ

Кога колата ти е на мајстор…